10 Şub
✿ Evleniyorum Gizlilik Politikası'na hoşgeldiniz


Evleniyorum uygulaması içerisinde bulunan hizmetleri kullandığınızda, bilgileriniz açısından bize güvenirsiniz. Bu Gizlilik Politikası, hangi verileri neden topladığımızı ve bu verilerle ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu bilgiler önemlidir. Bu nedenle, zaman ayırıp dikkatli bir şekilde okuyacağınızı umuyoruz.

✿ Kişisel bilgilerin toplanması, kullanımı ve işlenmesi


♥ Evleniyorum tarafından toplanan kişisel veriler (isim, email adresi, telefon numarası ve telefon rehberi bilgileri), uygulama içerisindeki fonksiyonalitelerin çalıştırılabilirliğini sağlamak amacıyla toplanmaktadır. Kişisel verileriniz tamamen veya kısmen, otomatik olan veya olmayan yollarla elde etme, kaydetme, depolanma, muhafaza etme, değiştirme, yeniden düzenleme vb. işlemler aracılığıyla işlenebilir. Evleniyorum uygulaması topladığı bilgileri, söz konusu kullanıcının haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ya da satmamaktadır.

♥ Söz konusu kullanıcının isim, email adresi ve telefon numarası gibi kişisel bilgileri, kullanıcının tedarikçi firmalardan teklif alabilmesi amacıyla, söz konusu kullanıcının onayı dahilinde, tedarikçi firmalarla paylaşılabilmektedir.

♥ Evleniyorum, uygulama kullanımı sırasında izlediği, kullanıcı hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, kullanıcılarımıza daha özel ve etkin bir kullanıcı deneyimi yaşatmak amacıyla tedarikçi firmalar ile paylaşılabilmektedir.

♥ Kişisel bilgilerin sağlanıp sağlanmaması söz konusu kullanıcının sorumluluğundadır. Söz konusu kullanıcı, kişisel bilgileri sağladığında gizlilik politikasına ilişkin olarak bu bölümde açıklanan şartları ve koşulları kabul etmiş olur. Uygulama içeriğinin kullanımı için gerekli olan bilginin sağlanamaması durumu, Evleniyorum uygulamasının kullanıcıya sunması beklenen hizmeti yerine getirememesine neden olabilir.

✿ Kişisel bilgilerinizi ne şekilde kullanıyoruz


Söz konusu kullanıcının kişisel bilgileri, kendi onayı dahilinde, ancak belirtilmekte olan amaçlarda kullanılabilir:

♥ Modüller içerisindeki herhangi bir ürün ve/veya hizmet için fiyat teklifi alınacağında;

♥ Davetli listesinin hazırlanması, email ile aktarılması ve oturma planı düzenlemeleriyle ilgili işlemlerde;

♥ Yukarıdaki maddelere yönelik amaçlar ile.

✿ Bize ulaşın


Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, sağ alt köşede bulunan Facebook, Twitter ve email linklerinden faydalanabilirsiniz. Reset4, bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır.